4 leeuwen 4 missies
De taal-leeuw

De taal-leeuw

Binnen ons onderwijs leggen wij de nadruk op woordenschat en begrijpend lezen. Een uitgebreide woordenschat leidt tot beter tekstbegrip. Om de woordenschat van onze kinderen te verhogen maken we gebruik van het programma “Met Woorden In De Weer&rdqu...

Lees verder

De fitte leeuw

De fitte leeuw

De Vier Leeuwen is een Lekker Fit! school. Onze leerlingen raken op een leuke en leerzame manier vertrouwd met de voordelen van een gezonde leefstijl. De methode is gericht op de groepen 1 t/m 8 en behandelt de thema’s voeding, bewegen en gezonde ke...

Lees verder

De talent-leeuw

De talent-leeuw

Om talenten van onze leerlingen te ontdekken en verder  te ontwikkelen, krijgen de kinderen naast de reguliere vakken zoals taal, rekenen en wereldoriëntatie, extra vakken. Wij zien dit als een belangrijk middel om kinderen te ondersteunen in hu...

Lees verder

De toekomst-leeuw

De toekomst-leeuw

Dit is onze toekomstleeuw Ict-onderwijs Vanaf groep 3 krijgen de leerlingen ICT onderwijs. Ons ict-onderwijs bestaat uit vijf pijlers. Officevaardigheden Typvaardigheid Programmeren Mediawijsheid Digitaal ontwerpen Hiermee geeft De Vier Leeuw...

Lees verder